Fencl muškársky podberák King XL nature so silikónovou sieťou

Podberák s magnetickým uchytením, vďaka ktorému máte podberák neustále k dispozícii pri zábere. Kovová konštrukcia s drevenou rukoväťou, rám 47 x 55 cm, magnetická sila 6,2 kg. 3 veľkosti: M, L, XL a dizajnové rukoväte: karbón, drevo.

Magnetický držiak a poistné lanko
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.10.2023 6.10.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 3020 3022 Zvoľte variant
€108 €67 od €67
Fencl 7
Vymeniteľná sieť Český výrobca Remeselná práca

Fencl muškársky podberák King XL nature s magnetom a vymeniteľnou sieťou

Jednoduchá výmena siete pomocou povolenia dvoch skrutiek.

Podberák je vybavený magnetickým držiakom pohyblivým o ​​90 stupňov. Vďaka magnetickému držiaku má rybár ešte väčší pôžitok z chytania rýb, nakoľko pri zábere má podberák neustále k dispozícii. Stačí len intuitívne sňať podberák z držiaka jednou rukou, rybu podobrať a potom opäť intuitívne podberák zacvaknúť späť, na vrchnú polovicu magnetu, prichytenú na muškárskej veste.

Dizajnový podberák v unikátnej kombinácii kovového stredu, rámu a drevenej rukoväte z tvrdého dreva, ktorá je ošetrená hydro/oleofóbnou ochranou pomocou Nano technológie.

Silikónová sieť je veľmi šetrná k rybe, nezachytávajú sa do nej háčiky a nezapácha.

Špeciálne oceľové poistné lanko potiahnuté gumou, bráni strate podberáku.

Navyše má podberák dve karabíny pre ľahké odopnutie pri fotení či transporte.

 

Dokonalé remeselné spracovanie od českého výrobcu Fencl®

Značkový podberák King je určený pre lov dravcov. Na výber je niekoľko možností dizajnových rukovätí vo farbách: nature, black a red.

Magnetické upevnenie podberáku

Obrovskou výhodou podberáku je magnet otočný o 90 stupňov, ktorý slúži ku komfortnému odňatiu v momente záberu za rukoväť. Odobratie podberáku sa tak stáva ľahším. Inak tomu nie je ani v opačnej situácii, keď chce rybár vrátiť podberák späť na chrbát. Vďaka sile magnetu, ktorá je 6,2 kg, si podberák nájde cestu späť v podstate sám. Stačí sa len dostatočne priblížiť a podberák je znovu uchytený a pripravený v pohotovosti. Podberák je vybavený odolným oceľovým lankom, potiahnutým gumou, ktoré zamedzuje strate aj v extrémnych situáciách.

Kovový stred s možnosťou výmeny siete. Dizajnová drevená rukoväť.

King má kovový stred, pri ktorom sme mysleli aj na možnosť jednoduchej výmeny siete pomocou povolenia dvoch skrutiek. Drevená, ručne vyrábaná rukoväť z tvrdého duba, ktorá je ošetrená hydro/oleofóbnou ochranou pomocou Nano technológie. Rukoväť perfektne zapadá do čierneho dizajnu podberáku.

Al rám a prémiová silikónová sieť

Čierny, elegantný rám s rozmermi 47 x 55 cm a hĺbkou siete 35 cm krásne dopĺňa vzhľad celého podberáku. Jednou z najväčších výhod je silikónová sieť, ktorá vďaka materiálu neabsorbuje pachy, nezachytávajú sa do nej háčiky a vďaka svojej ľahkosti a jemnosti je veľmi šetrná k rybe.

 

Parametre:

Vychytávky zavesenie na magnet, očko otočné o 360 stupňov
Magnetická sila
6,2 kg
Typ siete
silikónová
Hĺbka siete
35 cm
Oko siete
4 x 6 cm
Rozmer rámu
47 x 55 cm
Dĺžka podberáku
80 cm
Váha
350 g
Späť do obchodu