Fencl podberáková hlava Carp Premium 100

Vlajková loď produkcia Fencl, ktorá nadchne každého rybára. Jednoduchým otočením sa ramená podberáka zavrú ako nožnice, tento pohyb je možné urobiť oboma smermi, preto je tento typ podberákovej hlavy sa stáva unikátnym. S doživotným servisom zadarmo.

Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Skladom
Kód: 1344
€229
Kategória: Podberákové hlavy
Fencl podberáková hlava Carp Premium 100
Vymeniteľná sieť Český výrobca Remeselná práca

Sklolaminátové ramená s krížovou väzbou majú rozmer 100cm, sú zakončené nerezovou oceľou, v ktorej je magnet, ktorý pomáha komfortnejšiemu zasunutiu do kríža podberáka.
Aby ramená podberáka boli na vode odľahčené, tak sme aplikovali pod pogumovanú sieť plávaciu penu - pri kaprovom podberáku to je jedinečné.

Podberáková sieť

Veľkosť očiek pogumovanej siete je 5x8mm, čo je jemná sieť, ktorá je k rybám veľmi šetrná, nezachytáva háčiky a neabsorbuje pachy. Ľahko umývateľná a zároveň sa dá aj vymeniť.

Stred podberáka

Dural v čiernom eloxe má nielen vysoko odolné vlastnosti voči vonkajším vplyvom, ako je poškriabanie pieskom, ale taktiež zároveň je na pohľad vysoko elegantný. Tvorí nezlučiteľnú súčasť celého exkluzívneho dojmu.

Na hlave podberáka je univerzálny závit, takže skvele pasuje k akejkoľvek podberákovej tyči. Jednoduchá manipulácia jednou rukou, keď rybár potrebuje rýchlo podobrať rybu.

Na kúpu tohto produktu sa vzťahuje doživotný servis zadarmo.

Technické parametre:
Veľkosť ramien pristávacej siete: 100cm
Materiál ramien pristávacej siete: sklolaminát s krížovou väzbou
Hĺbka rybárskej siete: 80cm, pogumovaná sieť
Veľkosť ôk rybárskej siete: 5x8mm
Použitý materiál: nerez, dural a čierny tvrdý elox
Európska výroba

Váha: 990g hlava pristávacej siete

Späť do obchodu