Fencl detský podberák Karásek fialový s prémiovou sieťou

Ideálny detský podberák v 4 veselých farbách: modrá, zelená, fialová, oranžová. Podberák je sklápací aj teleskopický a sieť je možné vymeniť v priebehu pár minút. Protišmyková rukoväť s poistným gumovým očkom. Rám 32 x 45 cm, max. dĺžka 142 cm.

 

Detailné informácie:   

Typ siete pogumovaná alebo polyesterová
Hĺbka siete 32 cm
Oko siete 5 x 6 mm
Rozmer rámu 32 x 45 cm
Dĺžka podberáku 142 cm
Transportná dĺžka 60 cm
Váha 355 g
výběr sítě
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.3.2023 29.3.2023 Zvoľte variant
Skladom2 Skladom2 Zvoľte variant
Kód: 1221A 1221E Zvoľte variant
€40 €49 od €40
Kategória: Podberáky
Fencl dětský podběrák Karásek fialový
Vymeniteľná sieť Český výrobca Remeselná práca

Dokonalé remeselné spracovanie nám umožňuje poskytnúť doživotný servis zdarma.

Stred podberáku

Sklápací teleskopický podberák je vyrobený z kvalitných hliníkových zliatin a vďaka kovovému zámku a nerezovej pružine možno podberák veľmi pohotovo vyklopiť jednou rukou a je ihneď pripravený k záberu pre malých rybárov.

Rám a sieť

 

Rám podberáku je vyrobený z kvalitného hliníka potiahnutý povrchovou eloxovou úpravou. Tvar bol navrhnutý a skonštruovaný v spolupráci s českými rybármi pre skvelú manipuláciu a ľahké vylovenie ryby. Vďaka prémiovej pogumovanej sieti je podberák veľmi ľahký a preto je vhodný pre malých rybárov.

Teleskop  

Vďaka dvojdielnemu teleskopu, ktorý je možné zaistiť v akejkoľvek polohe, dosahuje podberák celkovú dĺžku až 142 cm. Na konci podberáku je gumová rukoväť s kovovým očkom, ktorú je možné v kombinácii s naším magnetickým držiakom pripnúť na opasok, kde je podberák zložený. V momente záberu podberák ľahko odopnete z magnetu, vyklopíte jednou rukou a rybu dáte do podberáku. Vhodný pre malých rybárov.

Späť do obchodu