Fencl prívlačový podberák Predator Špeciál M teleskop nature s pogumovanou sieťou

Sklápací teleskopický podberák s doživotným servisom zdarma. Zabudovaný magnetický držiak 6,2 kg vnútri teleskopu. Vymeniteľná pogumovaná sieť, kovový stred, rám 26x47 cm, 2 dielny teleskop/max. dĺžka 141 cm, transport 72 cm. Moderný dizajn, rukoväte: karbón, nature, black. Podberák je vhodný na prívlač.

Magnetický držiak Predator a poistné lanko
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.10.2023 6.10.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 2049 2019 Zvoľte variant
€116 €83 od €83
Fencl 3
Vymeniteľná sieť Český výrobca Remeselná práca

Fencl prívlačový podberák Predator Špeciál M teleskop nature s magnetom a pogumovanou sieťou

Značkový prívlačový teleskopický podberák Fencl® s magnetickým držiakom a pogumovanou sieťou v modernom black dizajne s drevenou rukoväťou.

Celosvetovým unikátom je magnetický držiak, zabudovaný vo vnútri teleskopu. Vďaka držiaku možno podberák veľmi pohotovo odopnúť z magnetu, jednou rukou vyklopiť a rybu ihneď podobrať.

Hlavnou prednosťou podberáku je prémiová pogumovaná sieť do ktorej sa nezachytávajú háčiky, sieť nazapácha a nenasakuje vodu.

Ďalším bodom je kovový stred podberáku, možnosť jednoduchej výmeny siete počas pár minút a dvojdielny teleskop, ktorý možno zaaretovať v akejkoľvek polohe.

Podberák je vhodný na prívlač. Veľmi jednoduchá manipulácia s podberákom a vyklopenie jednou rukou.

 

Dokonalé remeselné spracovanie nám umožňuje poskytnúť doživotný servis zdarma.

 

Podberák Predator Špeciál M s magnetom od značky Fencl® je celosvetovým unikátom. Vďaka zabudovanému magnetu vo vnútri rúrky je možné podberák veľmi pohotovo odopnúť z magnetu, jednou rukou vyklopiť a rybu ihneď podobrať.

 

Stred podberáku
Podberák Predator Špeciál M od značky Fencl® je vyrobený z kvalitných hliníkových zliatin a vďaka kovovému zámku a nerezovej pružine možno podberák veľmi pohotovo vyklopiť jednou rukou a je ihneď pripravený k záberu pre Váš úlovok.

Rám a sieť
Rám je vyrobený z kvalitného hliníka a v kombinácii s pogumovanou sieťou, do ktorej sa nezachytávajú háčiky, nenasakuje vodu, neabsorbuje pachy, je vďaka tvaru dokonale navrhnutý a skonštruovaný v spolupráci s českými rybármi na skvelú manipuláciu a ľahké vylovenie ryby.

Teleskop a rukoväť
Vďaka dvojdielnemu teleskopu, ktorý možno zaaretovať v akejkoľvek polohe, dosahuje podberák celkovú dĺžku 141 cm. Koniec teleskopu je vybavený drevenou rukoväťou, ručne vyrábanou z tvrdého duba, ktorá je ošetrená hydro/oleofóbnou ochranou pomocou Nano technológie. Ďalej je na rukoväti kovové očko otočné o 360 stupňov.

 

Parametre podberáku:

Vychytávka
zavesenie na magnet
Magnetická sila
6,2 kg
Typ siete
pogumovaná
Hĺbka siete
30 cm
Rozmer rámu
26 x 47 cm
Dĺžka podberáku
141 cm / 2 dielny
Transportná dĺžka 
72 cm
Váha
480 g
Použité materiály:
Konštrukcia podberáku
AL
Sieť
pogumovaný polyester
Rukoväť
nature
Karabíny
plastové ( kvôli váhe a oderu AL )
Zámok
dural
Uzamknutie teleskopu
tvrdený plast
Spojovacie materiály
nerez
Pružina
nerez
Magnety
neodymové + magnetický nerez
Povrchová úprava
elox
Poistné lanko
oceľ potiahnutá gumou
Späť do obchodu