Fencl prívlačový podberák Predator Špeciál XL teleskop nature s pogumovanou sieťou

Sklápací teleskopický podberák s doživotným servisom zdarma. Zabudovaný magnetický držiak 6,2 kg vnútri teleskopu. Vymeniteľná pogumovaná sieť, kovový stred, rám 35x62 cm, 2 dielny teleskop/max. dĺžka 176 cm, transport 82 cm. Moderný dizajn, rukoväte: karbón, nature, black. Podberák je vhodný na prívlač.

Magnetický držiak Predator a poistné lanko
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.10.2023 6.10.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 2058 2028 Zvoľte variant
€120 €87 od €87
Fencl 9
Vymeniteľná sieť Český výrobca Remeselná práca

Fencl prívlačový podberák Predator Špeciál XL teleskop nature s magnetom a pogumovanou sieťou

Značkový prívlačový teleskopický podberák Fencl® s magnetickým držiakom a pogumovanou sieťou v modernom black dizajne s drevenou rukoväťou.

Celosvetovým unikátom je magnetický držiak, zabudovaný vo vnútri teleskopu. Vďaka držiaku možno podberák veľmi pohotovo odopnúť z magnetu, jednou rukou vyklopiť a rybu ihneď podobrať.

Hlavnou prednosťou podberáku je prémiová pogumovaná sieť do ktorej sa nezachytávajú háčiky, sieť nazapácha a nenasakuje vodu.

Ďalším bodom je kovový stred podberáku, možnosť jednoduchej výmeny siete počas pár minút a dvojdielny teleskop, ktorý možno zaaretovať v akejkoľvek polohe.

Podberák je vhodný na prívlač. Veľmi jednoduchá manipulácia s podberákom a vyklopenie jednou rukou.

 

Dokonalé remeselné spracovanie nám umožňuje poskytnúť doživotný servis zdarma.

Podberák Predator Špeciál XL s magnetom od značky Fencl® je celosvetovým unikátom. Vďaka zabudovanému magnetu vo vnútri rúrky je možné podberák veľmi pohotovo odopnúť z magnetu, jednou rukou vyklopiť a rybu ihneď podobrať.

Stred podberáku
Podberák Predator Špeciál XL od značky Fencl® je vyrobený z kvalitných hliníkových zliatin a vďaka kovovému zámku a nerezovej pružine možno podberák veľmi pohotovo vyklopiť jednou rukou a je ihneď pripravený k záberu pre Váš úlovok.

Rám a sieť
Rám je vyrobený z kvalitného hliníka a v kombinácii s pogumovanou sieťou, do ktorej sa nezachytávajú háčiky, nenasakuje vodu, neabsorbuje pachy, je vďaka tvaru dokonale navrhnutý a skonštruovaný v spolupráci s českými rybármi na skvelú manipuláciu a ľahké vylovenie ryby.

Teleskop a rukoväť
Vďaka dvojdielnemu teleskopu, ktorý možno zaaretovať v akejkoľvek polohe, dosahuje podberák celkovú dĺžku 176 cm. Koniec teleskopu je vybavený drevenou rukoväťou, ručne vyrábanou z tvrdého duba, ktorá je ošetrená hydro/oleofóbnou ochranou pomocou Nano technológie. Ďalej je na rukoväti kovové očko otočné o 360 stupňov.

Parametre podberáku:

Vychytávka
zavesenie na magnet
Magnetická sila
6,2 kg
Typ siete
pogumovaná
Hĺbka siete
50 cm
Rozmer rámu
35 x 62 cm
Dĺžka podberáku
176 cm /2 dielny
Transportná dĺžka 
82 cm
Váha
600 g

Produktové video

Späť do obchodu